MÖBLER / Bord / Piedestal 8838593
nr 883 8593
Piedestal
Gustaviansk stil, omkring 1900, höjd: 113
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 24 mars 2014
kl 20:03:08
1.500 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr
2.400 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.400 kr
Den Gustavianska stilen